Wspieramy osoby starsze, niesamodzielne oraz chore. Pomagamy wrócić do maksymalnej sprawności.

Jesteśmy częścią grupy Freeo Sp. z o.o.

Marka Wynajmed należy do grupy Freeo Sp. z o.o i na rynku usług medycznych funkcjonuje już ponad 9 lat. Nasza działalność powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny, niezbędny w codziennym funkcjonowaniu osób z niepełnosprawnością ruchową, starszych bądź po przebytych urazach, operacjach, czy zabiegach. Dzięki takim sprzętom jak: wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, aparaty CPAP czy schodołazy, opieka nad chorym staje się o wiele bardziej komfortowa, wpływa na poprawę jakości życia, a także pozwala wesprzeć powrót do zdrowia i samodzielności.

Naszą misją stała się pomoc osobom starszym lub chorym w zapewnieniu godnych i komfortowych warunków życia w cieple własnego domu, w otoczeniu bliskich osób i dobrze znanych kątów.

Wypełniamy naszą misję poprzez:

  • specjalistyczne wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb,
  • sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i medyczny,
  • usługi montażu i szkolenia wykonywane przez kompetentnych pracowników,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie metod rehabilitacji i doboru sprzętu przez cały okres współpracy.

Tylko wysokiej jakości, niezawodny sprzęt medyczno-rehabilitacyjny

Przy wyborze sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do naszego asortymentu kierujemy się jego wysoką jakością, niezawodnością działania oraz przystępnością ceny. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom nowoczesny sprzęt za niewygórowaną kwotę.

Przykładamy szczególną wagę do kwalifikacji i kompetencji naszego personelu, aby w jak najlepszym stopniu służyć pomocą i doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego zaopatrzenia medycznego, odpowiadającemu wymaganiom i potrzebom użytkownika.

Sprzęt przed przekazaniem klientowi do użytkowania jest sprawdzany pod kątem sprawności oraz jest starannie zdezynfekowany płynem o specjalnym przeznaczeniu. Dzięki temu oferowane przez nas urządzenia są niezawodne, higieniczne oraz bezpieczne.

Kultura

Relacje z naszymi klientami i kontrahentami budujemy na: