Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego we Wrocławiu i Złotoryi

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego we Wrocławiu i Złotoryi

W wypożyczalni sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego Wynajmed, która mieści się przy ulicy Grabiszyńskiej 251D we Wrocławiu oraz przy placu Władysława Reymonta 8C w Złotoryi umożliwiamy wynajem zaopatrzenia medycznego, niezbędnego w opiece nad osobami starszymi bądź po przebytych urazach lub operacjach. Gwarantujemy, dopasowane do indywidualnych potrzeb, przejrzyste warunki najmu, co stanowi niezwykle korzystne rozwiązanie w sytuacji braku możliwości sfinansowania zakupu wymaganych urządzeń. Minimalny okres najmu sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego wynosi jeden miesiąc, każdorazowo pobierana jest również kaucja zwrotna. Urządzenia, które wynajmujemy są zadbane i sprawne. Ponadto kładziemy duży nacisk na sterylność wypożyczanego sprzętu, dokładnie go dezynfekując i przygotowując do bezpiecznego użycia.

Proponujemy takie urządzenia jak: łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, ssaki medyczne,  balkoniki i podpórki, kule ortopedyczne, podnośniki czy szyny CPM.

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Wrocławia oraz Złotoryi, na obszarze tych miast oraz okolic świadczymy również usługę dostawy i montażu urządzenia w domu pacjenta. Przeprowadzamy także szkolenie w zakresie eksploatacji oraz poprawnego użytkowania sprzętu.

Schodołazy

Łóżka rehabilitacyjne
Terapia CPAP
Koncentratory tlenu
Przenośny koncentrator tlenu
Rotor elektryczny
Rotor elektryczny
Rower stacjonarny
Podnośnik wannowy
Krzesełko transportowe
Ssaki medyczne
Artykuły przyłóżkowe
Stojak do kroplówek
Wózki inwalidzkie
Balkoniki i podpórki
Podpórka na kółkach
Ortezy
Stół do masażu
Kule ortopedyczne
Amortyzowana kula łokciowa
Szyny CPM
Lampy Bioptron
Wysięgniki
Podnośniki pacjenta
Podnośnik pacjenta Eagle 620
Inhalatory
Wózki sanitarne
wózek sanitarny, toaletowy