Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego we Wrocławiu

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego we Wrocławiu

W wypożyczalni sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego Wynajmed, która mieści się przy ulicy Grabiszyńskiej 251D we Wrocławiu umożliwiamy wynajem zaopatrzenia medycznego, niezbędnego w opiece nad osobami starszymi bądź po przebytych urazach lub operacjach. Gwarantujemy, dopasowane do indywidualnych potrzeb, przejrzyste warunki najmu, co stanowi niezwykle korzystne rozwiązanie w sytuacji braku możliwości sfinansowania zakupu wymaganych urządzeń. Minimalny okres najmu sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego wynosi jeden miesiąc, każdorazowo pobierana jest również kaucja zwrotna. Urządzenia, które wynajmujemy są zadbane i sprawne. Ponadto kładziemy duży nacisk na sterylność wypożyczanego sprzętu, dokładnie go dezynfekując i przygotowując do bezpiecznego użycia.

Proponujemy takie urządzenia jak: łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, ssaki medyczne,  balkoniki i podpórki, kule ortopedyczne, podnośniki czy szyny CPM.

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Wrocławia i w obszarze tego miasta świadczymy również usługę dostawy i montażu urządzenia w domu pacjenta. Przeprowadzamy także szkolenie w zakresie eksploatacji oraz poprawnego użytkowania sprzętu.

Schodołazy
Łóżka rehabilitacyjne
Terapia CPAP
Koncentratory tlenu
Przenośny koncentrator tlenu
Ssaki medyczne

Artykuły przyłóżkowe
Stojak do kroplówek
Materace
Materac przeciwodleżynowy w pokrowcu
Wózki inwalidzkie
Balkoniki i podpórki
Podpórka na kółkach
Ortezy
Wózki sanitarne
wózek sanitarny, toaletowy
Stół do masażu
Kule ortopedyczne
Amortyzowana kula łokciowa
Szyny CPM
Lampy Bioptron
Wysięgniki
Podnośniki pacjenta
Podnośnik pacjenta Eagle 620
Inhalatory